Genially – genialne narzędzie do tworzenia interaktywnych materiałów dla uczniów, zarówno na lekcje zdalne, jak i stacjonarne, część 1 – początkujący
Szkolenie dedykowane jest nauczycielom wszystkich etapów edukacyjnych – niezależne od tego czy prowadzą naukę zdalnie czy stacjonarnie
Szanowni Państwo
Nowe decyzje władz państwowych wskazują na to, że zdalna nauka trwać będzie co najmniej do końca roku kalendarzowego. Ile szkół – po okresie styczniowych ferii zimowych – będzie nadal pracowało w trybie zdalnym lub hybrydowym? Trudno to przewidzieć.
Proponujemy Państwu udział w szkoleniu wprowadzającym w pracę na platformie Genially. To internetowe studio kreatywne jest zupełnie niesamowite. Genially pozwala na tworzenie obrazów, plakatów, quizów, gier, kart lub prezentacji zawierających treści multimedialne, teksty, linki, zdjęcia, dźwięki lub filmy. Bez problemu zaspokoi wszystkie potrzeby graficzne nauczycieli poszukujących możliwości prostego tworzenia angażujących materiałów dla uczniów, escape roomów, przewodników, zaproszeń, banerów, plakatów, katalogów, wakacyjnych pocztówek, infografik, linii czasu i wielu, wielu innych. Lekcje z Genially to zachwyt na twarzach uczniów.
Podczas szkolenia podejmiemy także kwestie dotyczące metodyki zdalnej pracy z wypracowanymi w Genially materiałami dydaktycznymi. Wskażemy także, gdzie szukać dostępnych materiałów edukacyjnych udostępnionych przez innych nauczycieli, którzy z sukcesem korzystają z tego narzędzia.
OFEROWANE SZKOLENIE POZWOLI:
PROGRAM SZKOLENIA:
CZAS TRWANIA: 16:00 - 19:00 + czas na pytania i odpowiedzi.
Uczestnicy szkolenia otrzymają link do filmu z webinarium, a także certyfikat potwierdzający udział w szkoleniu.
LINK DO WEBINARIUM ZOSTANIE WYSŁANY DO PAŃSTWA MAILEM DZIEŃ PRZED PLANOWANYM SZKOLENIEM NA ADRES E-MAIL PODANY PRZY SKŁADANIU ZAMÓWIENIA.
Przy zgłoszeniu więcej niż jednej osoby z tej samej placówki oferujemy rabat 10% na drugą i kolejne zgłoszone osoby.
SZKOLENIE POPROWADZI:
Magdalena Bogusławska - menedżer oświaty, doradca zawodowy, trener, nauczyciel. W latach 2012-2016 pracowała we WSiP, gdzie m.in. pełniła funkcję dyrektora Ośrodka Rozwoju Kompetencji Edukacyjnych, zajmując się na szeroką skalę doskonaleniem zawodowym nauczycieli. Wcześniej dyrektor Ośrodka Rozwoju Polskiej Edukacji za Granicą. Specjalizuje się w szkoleniach z zakresu: zarządzania, wdrażania zmiany, kompetencjach kluczowych, zdalnego nauczania, wykorzystywania nowych technologii w procesie ucznia się-nauczania.